• Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO NASZEGO PRZEDSZKOLA:

lista_zakwalifikowanych_2024-2025.pdf

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 proszeni są o obowiązkowe wypełnienie druku "Oświadczenia - wyrażenia woli zapisania dziecka do przedszkola  od 1 września 2024 r." dostępnego na placówce w wersji papierowej oraz w zakładce "Oświadczenie woli .." i dostarczenie podpisanego oświadczenia przez obydwojga rodziców/opiekunów od 3 do 12 kwietnia 2024 r.  lub potwierdzenie elektroniczne

Niedopełnienie tej czynności będzie skutkowało  skreśleniem dziecka z listy zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

Poniżej zamieszczamy link do Komunikatu o rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2024/2025

DOKUMENT o rekrutacji - KOMUNIKAT_nr_3_2024_-_Przedszkola.pdf

DZIEŃ OTWARTY w przedszkolu dla rodziców i dzieci nowozapisujących się -

5 marca 2024r. /wtorek/ w godzinach od 9.30 - 11.30

W związku z rekrutacją na nowy rok szkolny, prosimy rodziców dzieci obecnie uczęszczających do naszego przedszkola o wypełnienie "Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025" - /wówczas dziecko ma zapewnione miejsce w przedszkolu w przyszłym roku szkolnym/.  Deklaracje dostępne są u Pań dyżurujących w przedszkolu. Należy je wypełnić, podpisać przez obydwojga rodziców i dostarczyć najpóźniej do 23 lutego 2024r.

Od 4 marca 2024r. zostanie uruchomiona strona internetowa do elektronicznej rekrutacji dzieci z roczników 2018; 2019; 2020; 2021 -  pod adresem:

dostępna również na stronie internetowej Urzędu Miasta Bytom na której po zalogowaniu należy:

1. wypełnić formularz i go wydrukować 1 raz, podpisać /jeżeli jest to możliwe przez obydwojga rodziców/

2. Złożyć formularz wraz z załącznikami (tj. stosowne oświadczenie; zaświadczenia o zatrudnieniu rodziców i inne dokumenty) w przedszkolu I wyboru, który będzie zweryfikowany i podpisany przez dyrektora przedszkola . W przypadku gdy dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola pierwszego wyboru, wówczas dyrektor tego przedszkola w porozumieniu z rodzicem przekazują wniosek wraz z dokumentacją do przedszkola, do którego dziecko zostało przyjęte.

3. Termin składania wniosków upływa z dniem 15 marca 2024r. o godz. 15:00

Dodatkowych informacji dotyczących rekrutacji