• Pożegnanie przedszkola

• Dzieci i panie z grupy "GUMISIE" zapraszają do przedszkola Mamy na uroczystość z okazji ich święta połączoną z "Pożegnaniem przedszkola" w dniu 9.06.2022r. (tj. czwartek) o godz. 16.00

Mile widziane domowe wypieki.

• Rodzinny Dzień Dziecka

• DRODZY RODZICE – KOCHANE DZIECI !!!

Serdecznie zapraszamy z okazji Dnia Dziecka na rodzinne zabawy sportowe, które organizujemy we współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym – Kołem Sportowym pod opieką Pani Agnieszki Machcińskiej – Krzemień.

Ta wspólna rodzinna zabawa odbędzie się 1 czerwca /środa/ na boisku sportowym – między blokami przy ul. Wyzwolenia 48-50-68-70-72 w godzinach 16.30 – 18.30.

Prosimy o sportowy ubiór dzieci i rodziców. Można wziąć ze sobą wodę mineralną do ugaszenia pragnienia.

Jednocześnie prosimy, jeżeli mają Państwo drobne, dobre, niepotrzebne fanty na tą rodzinną rywalizację – prosimy o przyniesienie ich do przedszkola do 27 maja 2022 r.

• Wycieczka edukacyjno-plenerowa

• Dnia 3 CZERWCA 2022r. /PIĄTEK/ o godz. 9.15  przedszkolacy z wszystkich grup przedszkolnych pojadą na wycieczkę edukacyjno-plenerową  do miejscowości Wilcza ul. Rybnicka 17

powrót około godziny 13.30 – 14.00 /na obiad/

W trakcie wycieczki przewidziane są warsztaty pn. „Warsztaty strażackie” - rozmowy o bezpieczeństwie; przyczynach pożarów; pokaz wozu bojowego, stroju oraz sprzętu strażackiego; tor przeszkód oraz zabawy i konkursy na świeżym powietrzu. Będzie również pokaz lania wody z węża strażackiego.

Będą zabawy z wykorzystaniem sprzętu sportowego oraz drugie śniadanie. Prosimy rodziców o ubranie dzieci na tzw. „cebulkę”

Koszt wycieczki 55 złotych

(płatne u nauczycielek grup do 2 czerwca 2022r.)

Jednocześnie informujemy, że wszyscy pracownicy przedszkola będą brali udział w wycieczce, dlatego nie przewiduje się w tym dniu otwarcia przedszkola dla dzieci rezygnujących z wycieczki.

Prosimy nie dawać dzieciom na wycieczkę wyrobów czekoladowych, ani zbyt słodkich napojów w szklanych opakowaniach. Wszelkie inne rzeczy prosimy spakować dziecku w plecaczek (nie do siatki do ręki).

W dniu wyjazdu na wycieczkę 03.06.2022r.  prosimy o przyprowadzenie dzieci najpóźniej do godz. 8.20

- śniadanie godz. 8.25

- zajęcia z języka angielskiego w tym dniu NIE odbędą się

Prosimy o zadeklarowanie obecności dzieci na wycieczce w tabelach u Pań dyżurujących.

• DZIEŃ MAMY I TATY

• Serdecznie zapraszamy RODZICÓW dzieci na uroczystość z okazji DNIA MAMY I TATY

z grupy „Krasnoludki” – w dniu 26 maja o godz. 16.00 czwartek

z grupy „Jeżyki” – w dniu 31 maja o godz. 16.30 wtorek

z grupy „Pszczółki” – w dniu 25 maja o godz. 16.30 środa

Mile widziane własne wypieki

Na uroczystości może być tylko jeden z rodziców.