• Spotkania z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną

• Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe spotkanie "Szkoły dla Rodziców", które odbędzie się 27 marca 2024 o godzinie 16.00 na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania: „ Jak rozwiązywać sytuacje trudne w rodzinie”

Spotkanie prowadzą specjaliści Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu – Agata Susek-Kaczyńska i Agnieszka Niżnik-Golda.

Link do spotkania jest dostępny na naszej stronie internetowej www.ppp.bytom.pl (w zakładce aktualności), facebooku poradnianym oraz poniżej:

W ramach spotkania proponujemy wykład tematyczny, dyskusję a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi. Udział w spotkaniu „Szkoły dla Rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

• ŚNIADANIE WIELKANOCNE

• DRODZY RODZICE !!!

Dnia 26 marca 2024 r. /WTOREK/ w naszym przedszkolu organizujemy dla dzieci z wszystkich grup ŚNIADANIE WIELKANOCNE.

Będą odświętnie przystrojone stoliki, a na nich smakołyki. W miłej i przedświątecznej atmosferze będziemy przygotowywali się do Świąt Wielkanocnych.

• PEC "Lekcja ciepła"

• Dnia 20 marca 2024r. dzieci z grup "Jeżyki" i "Gumisie" wzięły udział w zajęciach edukacyjnych pn. "Lekcja ciepła" prowadzonych przez pracowników PEC w ramach realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjno-ekologicznego, zdobywając wiedzę o mądrym korzystaniu z energii.

Każde dziecko otrzymało kolorowankę i kredki, a przedszkole album edukacyjny dla dzieci i dorosłych "Wielka księga ciepła".

• MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKO-LOGOPEDYCZNY

• PROTOKÓŁ OBRAD KOMISJI KONKURSOWEJ

Konkurs recytatorsko-logopedyczny „Wiersze Brzechwy i Tuwima”

Dnia 19.03.2024r. o godzinie10:00 w budynku Przedszkola Miejskiego nr 35 w Bytomiu mieszczącego się przy ul. Wyzwolenia 125a, zebrała się komisja w składzie:

Piotr Bula – radny Rady Miejskiej w Bytomiu

Grażyna Kandziora – miłośnik literatury dla dzieci i dorosłych, bibliotekarz Klubu RELAX BSM w Bytomiu

Marlena Szymonek – przedstawiciel Rady Rodziców

Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę następujące kryteria:

• stopień opanowania tekstu na pamięć

• interpretacja, poprawne i płynne deklamowanie

• wyraz artystyczny – gest sceniczny, elementy ruchu

Na konkurs zgłoszonych zostało 12 uczestników z bytomskich przedszkoli w wielu 5-6 lat

Komisja dokonała oceny według kryteriów zapisanych w regulaminie.

Decyzją Komisji przyznano I, II, III miejsce oraz 4 wyróżnienia:

I miejsce – Hanna Malinowska - Przedszkole Miejskie nr 49

II miejsce – Tymoteusz Wiśniewski - Przedszkole Miejskie nr 10

III miejsce – Aleksandra Wójcicka - Przedszkole Miejskie nr 59

wyróżnienie – Kornel Kluge - Przedszkole Miejskie nr 35

wyróżnienie– Dominik Kurzacki - Przedszkole Miejskie nr 44

wyróżnienie – Liliana Kruszka- Przedszkole Miejskie nr 9

wyróżnienie – Lena Knyrek - Przedszkole Miejskie nr 5

Protokół obrad sporządziła mgr Alicja ŁOBZA

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM

• Spotkanie ze Strażą Miejską

• Informujemy rodziców, że w dniu dzisiejszym t.j. 18 marca 2024r. nasi przedszkolacy spotkali się z przedstawicielami Straży Miejskiej w ramach prowadzonych działań profilaktycznych dotyczących bezpieczeństwa wśród dzieci.

Spotkanie dotyczyło zagadnień z pierwszej pomocy i wsparcia jakim służą strażnicy miejscy w różnorodnych sytuacjach życiowych.