• TEATRZYK DLA DZIECI

• Dnia 2 marca 2023 r. /czwartek/ o godz. 10.00  dzieci z wszystkich grup przedszkolnych wezmą udział w przedstawieniu Teatru „KANON” z Krakowa  p. t. SZEWCZYK DRATEWKA

Spektakl przybliża TREŚCI SPOŁECZNE, każdy dobry czyn będzie nagrodzony. Dobre rzeczy zdarzają się osobom, które pomagają innym, dlatego warto to robić.

Prosimy o wpłaty w wysokości 8,00 zł. (płatne u nauczycielek grup)

• Remont w przedszkolu

• Drodzy Rodzice!!!

W związku z planowanym remontem przez BSM w przedszkolu - wkłucie dziur w ścianach przy sali "Jeżyki" i przez salę "Krasnoludków", montaż nowych rur odprowadzających deszczówkę, które to rury znajdują się przy sali "Jeżyki" , prosimy jeżeli mają Państwo taką możliwość, aby dzieci z w/w grup zostawić pod opieką dorosłych w domu w dniach 22 – 24 lutego 2023 r. /środa – piątek/, gdyż obydwie sale będą wyłączone z użytku.

Remont ten jest niezbędny ze względu systematyczne zalewanie pomieszczeń - szatni personelu i sali "Jeżyki" podczas dużych opadów deszczu.

• DZIEŃ KOTA

• Drodzy rodzice !!! dnia 16 lutego w naszym przedszkolu  będziemy obchodzili DZIEN KOTA. Prosimy o ubranie dzieci w kocie stroje lub z elementami kocimi. Zabawa, konkursy, tańce, zagadki  dotyczyć będą wszystkich rodzajów kociaków /domowych i dzikich; czarnych, burasków, rudych czy białych/. Serdecznie zapraszamy, będzie SUPER !!!!

• SOS dla Afryki - pączkowanie

• Wyślij Pączka do AFRYKI”

Drodzy Rodzice. Od kilku lat akcja „Wyślij Pączka do Afryki” Ojców Kapucynów  z Fundacji „Kapucyni i Misje” gości w naszym przedszkolu w okolicach Tłustego Czwartku

W tym roku głównym CELEM AKCJI jest pomoc potrzebującym w CZADZIE, RŚA i GABONIE:

-zapewnienie edukacji dzieciom

- budowa studni

- zapewnienie posiłków dzieciom osieroconym

- utrzymanie ostrego dyżuru pediatrycznego

- pomoc dla ubogich, starszych i niepełnosprawnych

Liczymy na Wasze zaangażowanie i mamy nadzieję, że w tym roku PĄCZKOWANIE będzie OGROMNE i wypełni nasze serca.

Więcej szczegółów dotyczących akcji znajdziecie na stronie:

Drodzy rodzice !!!  możecie również wesprzeć w/w akcję wrzucając pieniążki do czerwonej skarbonki w szatni przedszkola SOS DLA AFRYKI” do 16 lutego 2023 r.