• W naszym przedszkolu obchodzić będziemy Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy szanownych gości:

Grupa Pszczółki – 06.02.2023r. (poniedziałek) o godz. 10.00

Grupa Jeżyki – 08.02.2023r. (środa) o godz. 10.00

Grupa Krasnoludki – 09.02.2023r. (czwartek) o godz 10.00

Grupa Gumisie – 10.02.2023r. (piątek) o godz. 10.00

Mile widzane babcine i dziadkowe wypieki.

• DYŻUR WAKACYJNY

• Informujemy rodziców, że od 30 stycznia 2023r. do 30 kwietnia 2023r. można wpisywać dzieci na dyżur wakacyjny – osobiście, telefonicznie lub poprzez e-mail /pm35bytom@gmail.com/ /tylko dla rodziców pracujących/.

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem dyżurów wakacyjnych

Zarzadzenie_nr_32_2023_r._-_dyzur_wakacyjny_PM.pdf

w PRZEDSZKOLU SA DOSTĘPNE WNIOSKI NA DYŻUR WAKACYJNY

Po tym terminie 30 kwietnia 2023r. nie będzie już możliwości zapisu, gdyż poszczególne przedszkola dostosowują organizacje pracy przedszkola w okresie wakacji z wykazami otrzymanymi po w/w terminie.

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• W tym roku zbieramy środki :

Chcemy wygrać z sepsą!Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

Przedszkole Miejskie Nr 35 po raz kolejny zachęca do udziału w akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już XXXI Finał Orkiestry. Sztab tegorocznego Finału na miasto Bytom znajduje się w Komendzie ZHP, i mamy nadzieję, że jak co roku przyłączycie się Państwo do grania z nami i dokonywania wpłat na konto ORKIESTRY poprzez poniższy link

• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI NA 2023-2024

• Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji dzieci do przedszkola  na rok szkolny 2023/2024 znajdziecie Państwo w zakładce "Rekrutacja - informacje przedszkola"

Prosimy rodziców dzieci obecnie uczęszczających do naszego przedszkola o wypełnienie do 27 lutego 2023 r. "Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024" - /wówczas dziecko ma zapewnione miejsce w przedszkolu w przyszłym roku szkolnym/.

Deklaracje do odbioru w przedszkolu

• Dzień Babci i Dziadka

• Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA SKŁADAMY SOLENIZANTOM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA

i informujemy, że uroczystości grupowe z okazji tego święta będą odbywały się w naszym przedszkolu po feriach zimowych / między 6 a 10 lutego/, o czym zostaną Państwo dokładnie poinformowani.

Na uroczystość Dnia Babci i Dziadka będą mogły przyjść maksymalnie 2 osoby ze względów bezpieczeństwa epidemicznego.

• Język angielski w ferie zimowe

• Informujemy rodziców dzieci, które uczęszczają na zajęcia języka angielskiegoże w pierwszym tygodniu ferii zimowych /16 – 20 stycznia 2023r./ zajęcia będą odbywały się w zmienionych terminach. I tak:

KRASNOLUDKI       wtorek - 8.00 – 8.30

czwartek - 8.00 – 8.30