• Spotkanie z ratownikiem medycznym

• Informujemy rodziców, że w dniu dzisiejszym 28 kwietnia 2023 r. dzieci z grup „Krasnoludki”, „Jeżyki” i „Gumisie” wzięły aktywny udział w POKAZIE PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ zorganizowanym i przeprowadzonym przez ratownika medycznego Mateusza P.

• Konsultacje dla rodziców

• Informujemy rodziców, że dnia 27 kwietnia 2023 r. /czwartek/ w godzinach 15.30 – 17.00 będą prowadzone w naszym przedszkolu konsultacje indywidualne dla rodziców – dzieci uczęszczających do naszego przedszkola.

W ramach konsultacji będzie można porozmawiać z wychowawcami wszystkich grup oraz logopedą

Chętnych serdecznie zapraszamy.

• WYCIECZKA

• Dnia 17 maja 2023 r. /środa/ o godz. 9.15 przedszkolacy z wszystkich grup przedszkolnych pojadą na wycieczkę edukacyjno-plenerowądo miejscowości Leboszowice - Młynówka ul. Smolińska 6 /k/Gliwic/ powrót około godziny 14.00 /na obiad/

W trakcie wycieczki przewidziane są warsztaty pn. „Warsztaty pszczelarskie” - rozmowy o bezpieczeństwie; jak powstaje miód, zwyczaje pszczelej rodziny, narzędzia używane w pracy w pasiece, prezentacja ula i plastra miodu; tor przeszkód oraz zabawy i konkursy na świeżym powietrzu. Będzie również pokaz robienia dużych baniek mydlanych.

Będą zabawy z wykorzystaniem sprzętu sportowego oraz drugie śniadanie. Prosimy rodziców o ubranie dzieci na tzw. „cebulkę”

Koszt wycieczki 60 złotych  (płatne u nauczycielek grup do 12 maja 2023 r.)

Jednocześnie informujemy, że wszyscy pracownicy przedszkola będą brali udział w wycieczce, dlatego nie przewiduje się w tym dniu otwarcia przedszkola dla dzieci rezygnujących z wycieczki.

Prosimy nie dawać dzieciom na wycieczkę wyrobów czekoladowych, ani zbyt słodkich napojów w szklanych opakowaniach. Wszelkie inne rzeczy prosimy spakować dziecku w plecaczek (nie do siatki do ręki).

W dniu wyjazdu na wycieczkę 17.05.2023 r. prosimy o przyprowadzenie dzieci najpóźniej do godz. 8.20

- śniadanie godz. 8.25

- zajęcia z języka angielskiego w tym dniu NIE odbędą się

Prosimy o zadeklarowanie obecności / ZGODY - dzieci na wycieczce w tabelach u Pań dyżurujących.

• WYRÓŻNIENIE - GRATULACJE dla Julki i Milenki !!!

• Serdeczne GRATULACJE

dla

Julki Kłys i  Milenki Brudek z grupy "Gumisie"

za otrzymanie WYRÓŻNIENIA

w konkursie plastycznym p.t. "Pocztówka ze Śląska"

organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Chatka" w Bytomiu.

Julkę i Milenkę do konkursu przygotowała Pani mgr Kornelia Kowolik oraz Rodzice dzieci