• Podwyżki za wyżywienie dzieci w przedszkolu

• Informujemy rodziców, że w związku z rosnącą inflacją

z dniem 1 listopada 2022 r. wzrastają stawki dzienne za wyżywienie dzieci w przedszkolach:

Stawna dzienna dotychczasowa wynosi 10 zł.,

a będzie 12 zł.

• śniadania – 2,60 zł.

• obiady – 7,20 zł.

• podwieczorek – 2,20 zł.

Po podpisaniu zarządzenia dyrektora P35 przez panią Naczelnik Wydziału Edukacji - rodzice / prawni opiekunowie otrzymają stosowne aneksy do podpisania o zapoznaniu sie z w/w stawkami.

• Kontynuacja realizacji programu profilaktyki otyłości

• Informujemy rodziców, że w ramach "Programu wczesnej profilaktyki nadwagi i otyłości dzieci zamieszkujących województwo śląskie w wieku 5 – 6 lat uczęszczających do przedszkola"

odbędą się w naszym przedszkolu prelekcje i spotkania warsztatowe dla dzieci, które brały udział w pomiarach sylwetki ciała /rodzice otrzymali wydruki komputerowe/:

1. 23 września 2022 r. pt. - godz. 12.00 – 13.30 – spotkanie z psychologiem

2. 26 września 2022 r. pn. - godz. 12.00 – 13.30 – spotkanie z fizjoterapeutą

3. 29 września 2022 r. czw. - godz. 12.00 – 13.30 – spotkanie z dietetykiem

• PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

• Informujemy rodziców, że dnia 20 września 2022r. /wtorek/ odbędzie się uroczystość Pasowania na przedszkolaka /dla dzieci nowoprzyjętych/ /w godzinach do południowych - w grupach/

Prosimy rodziców o odświętne ubranie swoich pociech.