• Bal karnawałowy

• Informujemy rodziców, że dnia 12 stycznia 2023r. /czwartek/ w godzinach dopołudniowych odbędzie się

Grupy młodsze „Krasnoludki” i „Pszczółki” razem

Grupy starsze „Jeżyki” i „Gumisie” razem Motywem przewodnim będzie: Śląskie przebierańce”

Prosimy o ubranie - przebranie dzieci w wybrane przez nie stroje.

• SERDECZNE ŻYCZENIA

• Spokojnych, pełnych radości i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia,a także wielu sukcesów w nadchodzącym  Nowym 2023 Roku

życzą pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 35 w Bytomiu

• Odpłatność za przedszkole

• Drodzy rodzice !!!  W związku ze zbliżającym się końcem roku budżetowego i końcem okresu rozliczeniowego

odpłatność za pobyt i wyżywienia dziecka w przedszkolu należy dokonywać do 20 dnia każdego miesiąca.  Liczy się data wpływu na konto bankowe.

• WIGILIA W PRZEDSZKOLU

• Informujemy rodziców wszystkich przedszkolaków, że w dniu 16 grudnia 2022 - piątek w przedszkolu będzie, jak co roku organizowane spotkanie opłatkowe dla dzieci  i wszystkich pracowników przedszkola, połączone z przedstawieniem jasełkowym i wspólnym obiadem wigilijnym.

Prosimy, aby każde dziecko przyniosło w tym dniu 1 opłatek

Jednocześnie prosimy rodziców dzieci, którzy odbierają je przed obiadem, aby w tym dniu przyszli po dzieci po godz. 12.30